Terug naar het overzicht

HTC zet voet aan Chinese grond

Geplaatst op: 27-07-2010 door Dennis Akersloot

HTC heeft vandaag haar merk in China geïntroduceerd. De Taiwanese fabrikant van smartphones werkte eerder samen met andere partijen, maar lanceerde vandaag een aantal toestellen onder de eigen naam.

Overal waar HTC actief is heeft het een sterke focus op operators. Samen met deze partijen probeert HTC een zo groot mogelijke afzetmarkt aan te boren. Door het kersverse partnership met China Mobile heeft het Taiwanese bedrijf toegang tot honderden miljoenen Chinezen.

Om de toestellen op de juiste plaatsen in China te krijgen werkt HTC samen met GOME Electrical Appliances Holding, een van de grootste distributeurs in China. Deze partij zal ervoor zorgen dat de vandaag gelanceerde toestellen netjes in de winkels komen te liggen.

“Wij zijn verheugd onze innovatieve toestellen te mogen lanceren op de Chinese markt”, aldus HTC-topman Peter Chou. “HTC is opgericht met het idee wereldleider te worden op het gebied van mobiele convergentie. Met onze aanwezigheid in China is een belangrijk stuk van onze strategie ingevuld.”

De eerste HTC-smartphones die op de Chinese markt beschikbaar komen zijn de toestellen uit de HTC Sense-familie: de HTC Tianxi, de HTC Tianyi, de HTC Desire en de HTC Wildfire.

  • Plaats een reactie

Custom Magazines


JMG Publishing, uitgever van onder andere het management tijdschrift TeleCom Update, helpt marktpartijen om op effectieve wijze directies te bereiken met relevante bedrijfsinformatie. JMG Custom Publishing biedt hiervoor een brede reeks diensten en productvormen. Variërende van traditionele relatiemagazines tot e-zines, websites, evenementen en e-mail nieuwsbrieven.

Meer informatie over een eigen magazine